Gdzie kupić męski plecak vintage?

Gdzie kupić męski plecak vintage?

Często miłośnicy vintage mają kłopot z kupieniem idealnego plecaka, bo koneserzy stylu wiedzą jak powinien wyglądać. Dla przypomnienia – plecak vintage powinien być postarzany, z widocznymi przetarciami, bo to styl i klasa. Męskie plecaki vintage to te uszyte z odpornego materiału, często ze skóry naturalnej, dzięki czemu są długowieczne. Gdzie zatem można kupić taki męski plecak? Poniżej moje propozycje.

Plecak męski z najwyższej jakości skóry

meski plecak vintage
Powyżej męski plecak vintage – model Outlander

Pierwszym adresem który polecam jest brytyjka.pl. Wszystkie plecaki tej marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Jako przykład podam plecak skórzany vintage brąz Outlander BT09. Dla mnie to ideał stylu vintage, bo uszyty jest ze skóry bydlęcej, najbardziej wytrzymałej, która wyprawiana jest w sposób tradycyjny, suszona naturalnie dzięki czemu zachowała swoją naturalną barwę. Co ważne, skóra nie została poddana mechanicznemu postarzeniu, ona je zyska z wiekiem, podczas użytkowania. Podobnie jest z zagnieceniami i przetarciami. Ten plecak z upływem czasu w naturalny sposób je zyska, co doda mu szlachetności. Nowy stanowi absolutną kwintesencję stylu vintage w ponadczasowym, bardzo męskim fasonie.

Model męski vintage z materiału

Kolejnym polecanym przeze mnie adresem jest belveder.com.pl. Tu znajdziesz chyba największy wybór męskich plecaków vintage – skórzanych, z materiału, młodzieżowych i dla koneserów stylu. Jeśli wolisz plecak vintage z materiału, proponuję duży plecak vintage czarny A4 Texas. Wykonany jest z bardzo wytrzymałego materiału typu canvas w kolorze czarnym, z brązowymi skórzanymi wstawkami. Kontrastowe zestawienie kolorów doskonale wpisuje się w styl vintage. Dodatkową jego zaletą jest pojemność, dzięki czemu każdy mężczyzna pomieści w nim nie tylko swój zestaw obowiązkowy ale i dokumenty A4.

To oczywiście jedynie przykłady męskich plecaków vintage, które znalazłam w polecanych e-sklepach, bo oferta jest bardzo bogata, o czym możesz się przekonać odwiedzając ich strony www.

4 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *