Eleganckie buty wizytówką prawdziwego mężczyzny

Eleganckie buty wizytówką prawdziwego mężczyzny

Dobrze ubrany mężczyzna wie, że dobrze dobrane dodatki mogą tworzyć stylizację, a buty mogą stanowić nawet jej bazę. Modny mężczyzna doskonale radzi sobie z łączeniem i eksperymentowaniem z modą i wie, że dobre buty to podstawa elegancji. Oto krótki przegląd klasycznych męskich butów.

LOTNIKI

lotniki
lotniki

W prostocie tkwi piękno, im mniej nowomodnych dodatków tym lepiej, klasyka zawsze b będzie modna i takie buty będą służyć latami. Najprostszym fasonem takich męskich butów są LOTNIKI. To z eleganckich butów najmniej formalne, jednak pasujące zarówno do garnituru jak i chinosów. W ich prostocie tkwi ich piękno, uszyte są bowiem z jednego kawałka skóry, bezszwowe. Nie są niczym ozdobione i tak proste, że każdy mężczyzna nie będzie miał kłopotu ze skomponowaniem na ich bazie stylizacji.

BROGSY

brogsy
brogsy

To drugie według mnie obok LOTNIKÓW buty, które każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie. Ich charakterystyczne dziurkowania na skórze stały się ich cechą rozpoznawczą, im mniej dziurek tym są bardziej formalne. To bardzo uniwersalne buty, bowiem doskonale prezentują się zarówno z jeansami jak i spodniami wizytowymi, a dostępność kolorów pozwala na różne wariacje stylizacyjne.

LOAFERSY

LOAFERSY
LOAFERSY

Każdy mężczyzna zna ich kuzynów czyli mokasyny. Często te dwa podobne fasony butów są ze sobą mylone, a jednak różnice między nimi są znaczne. Przede wszystkim LOAFERSY szyte są ze skóry licowej i mają podeszwę z obcasem. Mokasyny zaś jej nie mają i wykonane są ze skóry zamszowej. Ich różnice doskonale obrazuje to zdjęcie. To właśnie LOAFERSY elegancki mężczyzna nosi latem do garnituru, na gołą stopę, mokasyny zaś po pracy, do luźnych stylizacji.

Dzisiejszy mężczyzna to mężczyzna dobrze ubrany, który eleganckie buty łączy z casualowymi stylizacjami, modnymi męskimi akcesoriami i nie boi się eksperymentować.

4 Comments

  1. Myślę że eleganckie buty powinny być uniwersalne. Podobają mi się klasyczne czarne oxfordy, koniecznie ze skóry naturalnej. Do tego dodałabym płaszcz męski, oraz elegancką teczkę konferencyjną. Taki mężczyzna wzbudza zaufanie, co jest szczególnie przydatne w biznesie. Swoją drogą Panowie – stawiajcie na galanterię i obuwie ze skóry naturalnej. Można w internecie wyszukać naprawdę modne i tanie fasony, jeśli nie wierzycie to na tej witrynie znajdziecie polskie teczki konferencyjne w racjonalnej cenie.

  2. Ciekawym dopełnieniem dla eleganckich butów w formalnym stylu są męskie nesesery skórzane. Przeglądałam ostatnio kilka neseserów z tego adresu www, sklepu Brytyjka i jestem ciekaw Waszek opinii. Czy jakość ich produktów jest wystarczająca?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *